Čo Herbal Compress Balls vlastne je? Masáž Herbal Compress Balls je skvelý nástroj pre zmiernenie bolesti pomocou liečivých bylín. Sú vyrobené z kusu bavlnenej tkaniny, naplnené bylinami a zvinuté do tvaru guľe, ktorá prechádza do vytvarovanej bavlnenéj rukoväte.

Herbal Compress Balls, ktoré ponúkame sú jedinečným riešením, ktorých receptúra bola vytvorená v spolupráci s odborníkmi z Thajska. Špecialne zloženie prírodných rastlín a aróm vytvorilo niekoľko druhy liečebných účinkov.

 

Každý balíček obsahuje dve Herbal Compress Balls o hmotnosti 2 x 200g.

Unikátna kombinácia a vyváženosť liečivých rastlín zlisovaných do tvaru gúľ zaručujú zlepšenie a celkovú pohodu po tejto masáži, zvyšujú telesnú energiu, prekrvenie, vyživovanie pokožky a v konečnom dôsledku zlepšujú krvný obeh. Súčastne s uvedenými prednostami uvoľnujú Herbal Compress Balls vnútorne napätie, revitalizujú celé telo a dopĺňajú energiu. Je skvelá pre zmiernenie problémov, ako je aj nachladnutie, zápal priedušiek, alergia, astma a problémy s dutinami. Na bolestivé časti tela, modriny, presilené a natiahnuté svalstvo majú vynikajúci liečivý účinok.

CENA: 15€

 

 
create by Vojtech Pec(c)2018